Największy z cudów

Największy z cudów” to porywający, pełnometrażowy film animowany o cudzie, jakim jest Msza Święta. Pasjonująca historia!

W książce znajdziemy opowieść o chłopcu, któremu Anioł objaśnia wszystko, co dzieje się podczas Mszy świętej, a co dla nas jest niewidzialne. Opowieść jest ilustrowana kadrami z filmu.

Akcja filmu koncentruje się wokół trzech osób, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej. Eucharystia nie jest dla nich niczym nowym, ale nie są w stanie zrozumieć jej prawdziwego znaczenia. Pomoc przychodzi ze strony aniołów stróżów, którzy pozwalają bohaterom pojąć walkę dobra ze złem i cudowny triumf wiary, który urzeczywistnia się podczas każdej Eucharystii. To, czego bohaterowie doświadczą w trakcie tej Eucharystii, zmieni ich życie na zawsze…

Producentem filmu jest Pablo Jose Barroso z Dos Corazones Productions, producent “Cristiady”. Muzykę do filmu skomponował nominowany do Oscara Mark McKenzie, który aranżował ścieżkę dźwiękową m.in. do „Tańczącego z wilkami”. Pracował również przy filmach: „Faceci w czerni”, „Spiderman” i „Epoka Lodowcowa 2: Odwilż”.