Ogłoszenia 3.05.2020

Nabożeństwo majowe

• W kościele, codziennie (w niedziele, święta i dni powszednie) po Mszy Świętej o godz. 17:00

4 maja, poniedziałek

• W każdy poniedziałek o 16:45 przed Mszą Świętą odmawiamy wspólnie Nieszpory. Z tekstem Liturgii Godzin można się wcześniej zapoznać na stronie brewiarz.pl

5 maja, wtorek

• 16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwę prowadzi wspólnota Przyjaciele Oblubieńca.

6 maja, środa

• Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  • Msze Święte jak w dzień powszedni.
  • 17:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.

7 maja, czwartek

• Pierwszy czwartek miesiąca.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 17:00. Rozważania prowadzi Odnowa Charyzmatyczna.

8 maja, piątek

• Uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  • Msze Święte o 7:00, 7:30 i 17:00.
  • W modlitwie pamiętajmy o księdzu Prałacie Stanisławie Łatwajtysie, który obchodzi w tym dniu swoje imieniny.

Podziękowania

• Dziękuję Panu Piotrowi Ruchlewiczowi za naprawienie instalacji dzwonów na wieży kościelnej uszkodzonej przez silny wiatr.
  • Dziękuję za wszystkie składane ofiary, które są szczególnie ważne teraz w czasie epidemii. Również za ofiary składane za pośrednictwem parafialnego rachunku bankowego jako odpowiedź na apel o wsparcie.