Ogłoszenia 30.08.2020

Nowy porządek nabożeństw od 1 września 2020

Dni powszednie: Msza Święta o godz. 7:00 i 18:00
Niedziele: Msza Święta o godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00 i 18:00
Ilość sprawowanych Mszy Świętych nie ulega zmianie.
Wszystkie przyjęte intencje mszalne zostaną odprawione według nowego porządku.
Od 1 września Kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie: rano 8:00 – 9:00 i wieczorem 17:00 – 17:30

Trwają prace remontowe

• związane z naprawą dachu Domu Katolickiego oraz przebudową wieży kościelnej i odnowieniem elewacji.
  • Dziękuję za wszelkie ofiary składane na cele remontowe.
  • Proszę również o modlitwę w intencji podejmowanych prac.

Zbiórka pieniędzy dla Nikosia

• Tydzień temu po każdej Mszy Świętej były zbierane ofiary na wsparcie leczenia Nikosia, Nikodema Wasilewskiego, chorego na SMA 1 -rdzeniowy zanik mięśni.
  • Rodzice Nikodema serdecznie dziękują ofiarodawcom za każdą przekazaną złotówkę. Więcej informacji …

3.09 – pierwszy czwartek miesiąca

• Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prowadzona przez Odnowę Charyzmatyczną.
  • Plebania, godz. 19:00 – spotkanie dla mężczyzn, którzy chcą śpiewać w chórze parafialnym.

4.09 – pierwszy piątek miesiąca

• Od godz. 9:00 odwiedziny chorych w domach. Chorych, których dotychczas ksiądz nie odwiedzał z komunią św. można zgłaszać w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  • 17:30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i spowiedź.
  • Po Mszy Świętej rozpoczyna się adoracja całodobowa w intencji rodzin. Bardzo proszę aby się wpisywać na listę, która jest wyłożona na klęczniku w kaplicy MB lub przez internet. Zapisy online.
  • 22:00 – 23:00 modlitewne czuwanie młodych. Oprawa muzyczna i rozważania – Ruch Światło-Życie.

5.09 – pierwsza sobota miesiąca

• 17:45 zakończenie adoracji.
  • 18:00 Msza Święta
  • 18:30 Różaniec wynagradzający. Oprawa muzyczna i prowadzenie – Męska Grupa Różańcowa.

6.09 – niedziela

• 15:00 Wznowienie Mszy Świętych o godz. 15:00, na które zapraszamy między innymi rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.
  • 15:00 Będziemy się modlili o Boże Błogosławieństwo dla dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny a na zakończenie Mszy św. obrzęd poświęcenia przyborów szkolnych. Dzieci przychodzą do kościoła ze swoimi szkolnymi plecakami i ustawiają je na stopniach ołtarza.

7.09 – poniedziałek

• Po Mszy Świętej o godz. 18:0 pierwsze organizacyjne spotkanie dla dzieci, które pragną śpiewać w scholi.
  • Scholę będzie prowadził ks. Marcin oraz Ola i Majka ze scholi młodzieżowej.

10.09 – czwartek – parafialny dzień jedności wspólnot.

• 18:00 – Msza Święta, na którą zapraszamy wszystkie osoby, które przynależących do naszych parafialnych wspólnot.
  • Po Mszy św. krótka prezentacja każdej wspólnoty.
  • Na spotkanie zapraszamy również tych, którzy kiedyś należeli do wspólnoty albo wspólnoty szukają.

12.09 – sobota – spływ kajakowy

• Mega ciekawy spływ kajakowy dla młodzieży, małżeństw i rodzin rzeką Ełk. Odbędzie się on 12 września. Więcej informacji na stronie parafialnej na FB.

Pierwsza Komunia Święta 2021

• Planowany termin – Niedziela, 30 maja 2021,
  • Zapisy online przez formularz na stronie.

Rekolekcje ewangelizacyjne

• Termin 22-24 września 2020
  • Prowadzi ks. Dominik Chmielewski
  • Szczegóły na plakatach i stronie parafialnej na FB.
  • Na stoliku przy wejściu do kościoła leżą ulotki z programem rekolekcji.