Ogłoszenia 31. 01. 2021

31.01 – niedziela.

• Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 Ks. Prałat Stanisław Łatwajtys obchodzi 50 rocznicę święceń kapłańskich. Drogiego jubilata otoczmy naszą serdeczną modlitwą.

2.02 – Ofiarowanie Pańskie.

• Inna nazwa święta – Matki Bożej Gromnicznej
  • Msze św. Jak w niedzielę, nie będzie Mszy o godz.15:00
  • Idąc do kościoła zabieramy ze sobą gromnice.
  • Pół godziny przed Mszą wieczorną zapraszamy na wspólne kolędowanie.

4.02 – Pierwszy czwartek miesiąca

• po Mszy Św. wieczornej adoracja wynagradzająca i nabożeństwo z oprawą muzyczną przygotowaną przez Wspólnotę Odnowy Charyzmatycznej

5.02 – Pierwszy piątek miesiąca

• od godz. 9:00 komunia św. chorych w domach
  • od 17:30 adoracja i spowiedź pierwszopiątkowa
  • po Mszy wieczornej rozpoczniemy adorację całodobową w intencji rodzin przeżywających kryzys wiary. zapisy
  • 18:45 – 19:45 adoracja dla młodzieży oazowej i kandydatów do bierzmowania

6.02 Pierwsza sobota miesiąca

• 17:50 zakończenie adoracji całodobowej.
  • 18:00 Msza Święta.
  • 18:30 Różaniec prowadzony przez mężczyzn ze wspólnoty Wojownicy Maryi.
  • Do udziału w różańcu zapraszamy wszystkie wspólnoty a zwłaszcza Koła Żywego Różańca i Różaniec Rodziców.

7.02 Niedziela

• Po Mszy Świętej o godz. 10:00 spotkanie dla animatorów i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

Woda Święcona

• Na ławce z tyłu kościoła jest woda święcona w buteleczkach. Można ja zachować na czas wizyty duszpasterskiej ale również zachęcamy by używać wody święconej podczas osobistej modlitwy w domu. Zanurzając rękę w wodzie święconej i czyniąc znak krzyża na sobie odnawiamy przymierze chrztu św. i otwieramy się na przyjęcie Bożego błogosławieństwa. Wodą święconą możemy także skrapiać nasze domy prosząc o pokój i bezpieczeństwo dla domowników.

Kolęda

• Jeszcze na pewien czas odkładamy wizytę duszpasterską ze względu na sytuację związaną z panującą epidemią.