Nocna Adoracja 2-3. VI. 2023

Zapisy online

,,Przyjdź adorować mnie w ciszy.
Patrz na mnie w ciszy. Kochaj mnie w ciszy.”

W każdy pierwszy piątek miesiąca rozpoczynamy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i rodzin, którym nie dane jest poznanie Jezusa Chrystusa.

Pragniemy serdecznie zaprosić Was, Drodzy Parafianie, do włączenia się w adorację, w ustalonych godzinach. Wszyscy mamy serca pełne próśb, jesteśmy zmęczeni, utrudzeni – oddajmy wszystko Jezusowi, odpoczywajmy u Jego stóp.

Adoracja Najświętszego Sakramentu jest najpiękniejszą modlitwą, nie tylko słowami, ale także ciszą, milczeniem serca. Klęcząc, wpatrujemy się w samego Boga, otwieramy swoją duszę, powierzamy siebie, a wtedy Bóg może spokojnie prowadzić nas przez życie….

Lista zapisów na godziny adoracji jest on-line, poniżej przedstawiamy link: zapisy

Prosimy przekażcie tę informację w rodzinie i swoim znajomym, sąsiadom, aby Pan Jezus nie został Sam w kościele.

Zapraszamy do ofiarowania Panu Jezusowi jednej godziny swojego życia.


Modlitwa do Matki Bożej o wiarę młodego pokolenia

Maryjo, Matko Chrystusowa, Matko Kościoła i Królowo Polski! Jesteśmy zatroskani o wiarę młodego pokolenia w naszej Ojczyźnie. Nie odmawiaj nam swojej pomocy i dzisiaj, gdy tak bardzo nam zależy na przekazaniu najlepszych wartości moralno-religijnych naszej młodzieży i dzieciom. Wszechmocy błagająca! Uproś nam u Syna, aby wszyscy Rodacy, mimo licznych przeciwności, niezachwianie trwali w wierze Chrystusowej.
– Wesprzyj naszych rodziców by wiernie wypełniali obowiązek przekazywania swym dzieciom wiary w Boga przez chrześcijańskie wychowanie i naukę religii.
– Spraw, aby rodzice mieli odwagę posyłać dzieci na katechizację, sprawdzać ich postępy w nauce religii, współpracować z kapłanami i katechetami.
– Wyjednaj u Syna tę łaskę, aby wychowawcy, nauczyciele współpracowali z rodzicami w moralnym wychowaniu dzieci według zasad narodowych i chrześcijańskich.
– Wesprzyj naszą młodzież, aby nigdy nie odstąpiła od Chrystusa i żyła zgodnie z Jego nauką.
– Spraw, aby młodzież umiała przezwyciężać wszystkie pokusy przeciw wierze i nigdy nie uległa chęci łatwiejszego życia za cenę utraty wiary.
– Napełnij polskie dzieci pragnieniem pełnienia Bożych przykazań, aby ich życie było pełne poszanowania zasad Ewangelii, szacunkiem dla człowieka i braterskiej miłości, duchem wzajemnej służby, jakiej nas nauczył sam Jezus Chrystus.
– Spraw, Maryjo, aby nasza młodzież umiała mężnie przyznawać się do wiary, odważnie stawać w obronie Chrystusa i Jego Kościoła oraz bronić Twojej czci.
– Maryjo, Królowo Polski, przybądź nam z pomocą!
– Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko …..

Podobne artykuły