Kolonie Caritas w Ptakach k. Nowogrodu zakończone :)

W dn. 08-14.08 dziewięcioro dzieci z naszej parafii wzięło udział w koloniach Caritas, które odbyły się w miejscowości Ptaki k. Nowogrodu. Ośrodek Caritas położony jest nad rzeką Pisą pośrodku kurpiowskiego lasu.

Kolonie to czas spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem. Uczestnicy kolonii z pomocą wspaniałej kadry wychowawców,w skład której wchodzili nauczyciele, klerycy oraz animatorzy, pod czujnym i przyjaznym okiem p. kierownik Doroty Zielińskiej, przeżywali radosne chwile w licznych grach, zabawach, dyskotekach i pogodnych wieczorach. Każdego dnia była możliwość kąpieli w basenie oraz gry w piłkę nożną. We wtorek wszyscy uczestnicy kolonii mieli rejs statkiem z Rucianego Nidy do Mikołajek.

Bogu Najwyższemu dziękujemy za ten piękny czas, słoneczną pogodę oraz doborowe towarzystwo 🙂

To, co piękne szybko się kończy, ale wspomnienia trwają latami. Czekamy na kolejne kolonie już w przyszłym roku.


Podobne artykuły