Kurs Nowe Życie, 2-4 października 2020 r.

Zapraszamy na wyjątkowe rekolekcje. Jest to Kurs Nowe Życie, który powstał jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Św. Jana Pawła II do nowej ewangelizacji.


Ten kurs zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest do osób pełnoletnich, które chcą doświadczyć na nowo miłości Boga.

Data kursu: 2-4 października  2020r.

Piątek: 18.00- 21.30,   Sobota: 8.00- 21.00,   Niedziela: 8.00 – 12.00

Miejsce: Sala parafialna przy Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Grajewie.

Rozpoczęcie w piątek 2 października o godz. 18.00 Mszą Świętą w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Grajewie, a następnie przejście do salki parafialnej.

UWAGA! Ten kurs jest dochodzony, bez noclegów. Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenia jak najszybciej. W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zgłosiły swoją chęć uczestnictwa. Kurs jest całością, dlatego zapraszamy do zarezerwowania sobie całego weekendu i bycia na kursie od początku do końca 🙂

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji (70 zł) obejmuje różne materiały niezbędne do poprowadzenia kursu, kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka podczas trwania całego kursu. Ofiarę umieszczamy w recepcji na początku rekolekcji. Jeśli chciałbyś wziąć udział w kursie, a finanse miałyby być przeszkodą, zgłoś to do ks.  Marcina Tańskiego pod numerem  721 930 222, proszę nie martw się o kwestie materialne, jest to dla nas drugorzędna sprawa. Pragniemy dzielić się z Tobą świadectwem poznania Chrystusa, abyś i Ty Go poznał i ukochał.

Zapisy przez formularz poniżej, w przypadku problemu z rejestracją prosimy o kontakt z ks. Marcinem – tel. 721 930 222

Nie chcemy ci obiecać, że ten kurs rozwiąże wszystkie twoje problemy, trudności, choroby, ale mamy nadzieję, że będziesz mógł/a powtórzyć za św. Siostrą Faustyną: „Z tych rekolekcji wychodzę całkowicie przemieniona przez miłość Bożą. Dusza moja poważnie i mężnie rozpoczyna nowe życie, chociaż na zewnątrz to życie niczym się nie zmieni, a nikt tego nie dostrzeże; jednak miłość czysta jest mi przewodniczką życia, a na zewnątrz miłosierdzie jest owocem jej. Czuję, że jestem cała przesiąknięta Bogiem i z tym Bogiem idę w życie codzienne, szare, żmudne i mozolne, ufając Temu, którego czuję w sercu, że przemieni tę szarzyznę w moją osobistą świętość.” (Dz 1326)

Cały Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji i dlatego prowadzącym jest Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Lublina przy współpracy z Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Kurs jest prowadzony przez osoby świeckie wraz z księdzem. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Uwaga!  Na rekolekcje bardzo prosimy zabrać ze sobą maseczkę lub przyłbicę zakrywającą usta i nos.


Podobne artykuły