Ogłoszenia 27. XII. 2020

27. XII – Niedziela Świętej Rodziny.

W naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. dr Jacka Kotowskiego, Diecezjalnego Duszpasterza Rodzin. Ks. Jacek na wszystkich Mszach Św. będzie głosił kazania o tematyce związaną z życiem rodzinnym oraz przeprowadzi obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

31. XII – czwartek

 • Po Mszy wieczornej wystawienie NS i nabożeństwo dziękczynne za kończący się rok 2020.
 • Oprawę muzyczną przygotuje Odnowa Charyzmatyczna.
 • Za publiczne odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy” podczas tego nabożeństwa będzie można uzyskać odpust zupełny.

1. I. 2021 – Nowy Rok

 • Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, święto nakazane, Msze św. jak w niedzielę. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 15.00.
 • Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Tradycyjnie ks. Krzysztof od godz. 9:00 będzie odwiedzał chorych w domach z komunią św.
 • Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30.
 • Po Mszy św. rozpoczniemy całonocną adorację NS w intencji rodzin przeżywających trudności w wierze. Adoracja w tym miesiącu będzie trwał jedynie do Mszy porannej. Zapisy przez formularz na stronie parafialnej. Zapisy:

2 stycznia – pierwsza sobota miesiąca

 • Po Mszy wieczornej różaniec wynagradzający prowadzony przez mężczyzn. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy obchodzą pierwsze soboty, członków Kół Żywego Różańca, Różańca Rodziców, osoby, które podjęły Dzieło Duchowej Adopcji.

Płyta z kolędami

 • Nagrana przez naszą młodzież.
 • dostępna w zakrystii.
 • A w niedzielę 27. XII po każdej Mszy Świętej przy wejściu do kościoła.

Podobne artykuły