Ogłoszenia 3. 01. 2021

6. 01 Uroczystość Objawienia Pańskiego

• Nazwa potoczna – święto Trzech Króli. Jest to święto nakazane. Msze Święte: 8:00, 10:00, 12:00, 15:00 i 18:00.
  • Warto powrócić do pięknej chrześcijańskiej tradycji i na drzwiach swego domu napisać C+M+B 2021, prosząc Jezusa Chrystusa o błogosławieństwo w nowym roku.
  • C + M + B  –  „Christus Mansionem Benedicat” – czyli Chryste błogosław temu domowi. Dwukrotnie pojawiające się „+”, to nie „plusiki”, tylko „krzyżyki” – znak błogosławieństwa.
  • Przepisy kościelne zezwalają na stosowanie zapisu: C + M + B, albo: J + M + J – czyli inicjały Jezusa, Maryi i Józefa – świętej rodziny.

7. 01 pierwszy czwartek miesiąca

• po Mszy świętej o godz. 18:00 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  • Oprawa muzyczna i rozważania – Wspólnota Odnowy w Duchu Św.

10. 01 Niedziela, Święto Chrztu Pańskiego

• Po Mszy Świętej o godz. 18:00 wieczór chwały. Prowadzący ks. Łukasz Dawidowicz i Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.