Ogłoszenia 5. 07. 2020

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski

  • Zbliżający się czas wakacji i urlopów może skutkować osłabieniem czujności w konsekwentnym stosowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego. Epidemia koronawirusa nie zakończyła się i cały czas jesteśmy narażeni na zakażenie. Apeluję więc do wszystkich, aby w poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje oraz innych, przestrzegać wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominam, aby podczas nabożeństw zasłaniać usta i nos, dezynfekować ręce i zachowywać bezpieczny dystans.

8.07 – środa – ognisko dla dzieci i młodzieży

  • Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na godz. 17.00 do naszego kościoła MBNP. Nasze spotkanie rozpoczniemy Eucharystią, po której odbędzie się ognisko.
  • Każdy przyprowadza ze sobą min. 5 osób oraz przynosi „coś do picia”.
  • https://www.parafiagrajewo.pl/ognisko-mlodziezowe/

11.07 – sobota – Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy

  • Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.
  • W Grajewie są siostry Benedyktynki, które żyją regułą napisaną przez św. Benedykta w VI wieku. Pamiętajmy w tym dniu o Siostrach, które od lat służą w Parafii Trójcy Przenajświętszej i Jana Pawła II.

12.07 – Niedziela – Uroczystość św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Diecezji

  • Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Nie będzie Mszy św. o 14:30

Wakacyjny wypoczynek dla dzieci


Podobne artykuły