Pielgrzymka 26-28 kwietnia 2024

Informacja dla uczestników pielgrzymki.

 • Spotykamy się 26 kwietnia przed kościołem MBNP w Grajewie o godz. 2.30 . Program pielgrzymki:
 • 1 dzień:
  • Grajewo-Częstochowa- Jasna Góra – Muzeum Pamięci Auschwitz-Birkenau ,Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach, Kalwaria Zebrzydowska- nocleg
 • 2 dzień:
  • Kopalnia Soli w Wieliczce, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, Kalwaria Zebrzydowska-nocleg
 • 3 dzień:
  • Centrum Jana Pawła II, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, zwiedzanie Krakowa Stary Rynek. Przewidywany powrót do Grajewa godz. 23.00.
 • Organizacja pielgrzymki. Zwiedzanie Kopalni Soli ”Wieliczka” – prosimy o zabranie ze sobą wygodnych butów oraz cieplejszą bluzę. Temperatura pod ziemią waha się w granicach :17-18 stopni Celsjusza. W cenie wyjazdu zapewniamy nocleg, ubezpieczenie, przejazd, bilety wstępu, przewodnicy, obiad. Śniadania i kolacja we własnym zakresie (będzie można skorzystać ze stołówki na terenie klasztoru). W piątek obiadokolacja jest przewidziana dopiero o godz. 19.30. W niedzielę wyjazd z Kalwarii wcześnie rano o godz. 7.30, będzie mało czasu na spożycie śniadania. Jest możliwość zamówienia kanapek, kto jest zainteresowany prosimy o kontakt tel. 503574576.


Podobne artykuły