Pielgrzymka Rowerowa do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej Królowej Rodzin w Wąsoszu .

Parafia MBNP i Team 4 serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w rowerowej pielgrzymce „Wierni w Wierze na Rowerze” do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej Królowej Rodzin w Wąsoszu na coroczny odpust parafialny. To doskonała okazja, aby zawierzyć Maryi swoje intencje, prośby, podziękowania, przeproszenia, dziękczynienia i wynagrodzenia.

Wyruszamy 13 lipca 2024 roku o godz. 9:00 z parkingu kościoła MBNP, przemierzając około 40 km w obie strony. Naszą pielgrzymkę rozpoczniemy modlitwą w kościele pod przewodnictwem ks. Proboszcza Antoniego Wróblewskiego, który będzie naszym duchowym opiekunem.

W Kędzierowie zatrzymamy się na śniadanie, które doda nam energii na dalszą drogę. Na trasie będzie nam towarzyszył samochód, który w razie potrzeby zapewni wsparcie i pomoc medyczną.

Uroczystościom będzie przewodniczył Pasterz Diecezji JE Ks Bp Janusz Stepnowski. Suma odpustowa będzie celebrowana o godz. 12:00. Na miejscu będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza.

Pamiętajcie, aby każdy uczestnik miał odpowiedni strój. Osoby niepełnoletnie mogą jechać tylko z opiekunem.

Kochani, oderwijmy się od wygodnego fotela i poświęćmy swój trud rowerowego pielgrzymowania, wypraszając u Pana Jezusa Chrystusa potrzebne łaski dla siebie i swoich rodzin za pośrednictwem Matki Bożej Wąsowskiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy posiadają rower i ochotę do wzięcia udziału w pielgrzymce.

Prosimy o modlitwę w intencji naszej pielgrzymki, abyśmy spotkali na naszej drodze życzliwych ludzi i bezpiecznie dotarli do celu.

Do zobaczenia na szlaku! 👋


Podobne artykuły