PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA I NOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU-05.07.2024

Jesteś Boże? czy Cię nie ma? mam parę pytań do Ciebie…

Czy Ty Panie Jezu, jesteś obecny w sposób rzeczywisty podczas konsekracji? Chodzi mi o białą hostię, czy to tylko chleb? Czy… to już Twoje Ciało, Ty sam ? a może… to tylko symbol Twojej obecności?

Boże, chcę odzyskać dar głębokiej wiary… pomóż mi Panie Jezu

CZY WIERZYSZ ❓ takie pytanie stawiał Pan Jezus wielu osobom. Jedna z nich odpowiedziała: Wierzę Panie, zaradź memu niedowiarstwu!

A św. Alfons Liguori radzi : “Usuńcie się spośród ludzi, aby przynajmniej kwadrans spędzić przed Najświętszym Sakramentem… i dodaje 👉 Skosztujcie, jak słodki jest Bóg. Doświadczcie tego, a zobaczycie, jak wiele łask będzie wam dane”.

CZY WIERZYSZ ❓Przyjdź, usiądź przed Najświętszym Sakramentem i wróć do tego pytania.

Jak w każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na nocną Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin o troskę i umiejętność przekazania wiary swoim dzieciom, którą rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 18:00, spowiedź od godziny 17:30 ⏰

Zachęcamy Cię do wpisania się na wybraną godzinę w pliku znajdującym się pod tym linkiem ⤵️⤵️⤵️

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vqNEa5x9Y1lzPbvE2X1-Y9HU7uV9yqGaQ0Ozuwdzb3U/edit?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1xYn9zCRCePk8eWkK36CrM6W_xSbX43XoxQVdtmr9ciUCllizcKh1NDU0_aem_owqat1iWKouDj4BEcTOcaQ&gid=0#gid=0https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vqNEa5x9Y1lzPbvE2X1-Y9HU7uV9yqGaQ0Ozuwdzb3U/edit?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1xYn9zCRCePk8eWkK36CrM6W_xSbX43XoxQVdtmr9ciUCllizcKh1NDU0_aem_owqat1iWKouDj4BEcTOcaQ&gid=0#gid=0

Panie, zaradź memu niedowiarstwu. 🙏


Podobne artykuły