PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA I NOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU-07.06.2024

Duszo ma gdzie jesteś? Czemu zamknęłaś swe serce? Jak mam cię podnieść z twej ciemności? Jak mam zajaśnieć w twej duszy?

Każdego dnia tak bardzo tęsknię za twoim głosem, które wypełnia me Serce radością. Dziecko moje, jak w każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Przyjdź i usiądź przy mnie … Oprzyj swoją głowę o moje ramię, odpocznij, zaczerpnij siły i otwórz Mi swe serce bez żadnych obaw, bo jesteś dla mnie ważny, nie jesteś mi obojętny. Przyjdź i powiedz, co ci potrzeba?. Moje Serce pragnie wysłuchać ciebie, pragnie ukoić twój ból. Przyjdź, bo słuchać cię będzie Serce miłujące, Serce najlepszego przyjaciela, który zawsze jest z tobą nawet wtedy, gdy myślisz, że mnie nie ma. Przyjdź do mnie bez żadnej wątpliwości ….Odsłoń mi wszystkie rany twego serca, a ja je uleczę. Przyjdź w swej cichości…  przyjdź i pokochaj me Serce na nowo… przyjdź i przyjmij moją miłość.

Duszo ma, pozwól sobie na spotkanie serca z Sercem miłującym ciebie, które zawsze na ciebie czeka…

Kochani, zachęcamy aby osoby pragnące spotkać się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie wpisały się na wybraną godzinę w pliku znajdującym się poniżej ⤵️⤵️⤵️

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vqNEa5x9Y1lzPbvE2X1-Y9HU7uV9yqGaQ0Ozuwdzb3U/edit?usp=sharing

Niech to spotkanie z Jezusem wypełni nasze serca nadzieją, pokojem i miłością 🙂


Podobne artykuły