Opłatek Wspólnot Parafialnych 2024 ( galeria zdjęć)

Opłatkowe spotkanie wszystkich grup i wspólnot działających w naszej parafii, miało miejsce 6 stycznia, w Święto Trzech Króli. Była to wspaniała okazja do wspólnych rozmów i pogłębienia wzajemnych relacji pomiędzy wspólnotami. Zaś głównym celem tego spotkania było łamanie się opłatkiem symbolizującym Jezusa narodzonego w stajence i składanie sobie życzeń. Po uroczystym przywitaniu i złożeniu nam życzeń przez ks. Proboszcza Antoniego zaczęliśmy wspólne kolędowanie w tracie dzieląc się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania – składając sobie nawzajem świąteczno-noworoczne życzenia. Po czym zasiedliśmy do  suto zastawionego stołu różnymi słodkości przyniesionymi przez osoby ze wspólnot i grup, za które serdecznie dziękujemy :). Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i życzliwej atmosferze.

Cieszymy się z obecności każdej osoby, również tych nieobecnych a działających w poszczególnych grupach i wspólnotach. W końcu parafia to Wspólnota wspólnot 🙂

A jak wyglądało to spotkanie, to sami zobaczcie!


Podobne artykuły