ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach adwentowych, które rozpoczną się w naszej parafii w poniedziałek 20 grudnia i potrwają do środy włącznie. Temat rekolekcji: „Jezus w Twoim małżeństwie i rodzinie”. Przewodniczył im będzie Ks. Jacek Kotowski Diecezjalny Duszpasterz Rodzin.

Treść konferencji skupiać się będzie wokół trzech ołtarzy życia małżeńskiego: stołu, łoża i klęcznika. Stół jest ołtarzem zasiadania, przy którym małżonkowie budują więź poprzez rozmowę o wszystkich sprawach wspólnego życia. Łoże jest ołtarzem obdarowywania, przy którym małżonkowie budują więź dzieląc się miłością i przyjemnością oraz przekazują życie. Klęcznik jest ołtarzem modlitwy, przy którym małżonkowie budują więź z Chrystusem, zapraszają Go w sprawy jakimi żyją i na wspólnej modlitwie celebrują Jego obecność pośród nich. Na czas trwania rekolekcji pojawi się w kościele specjalna dekoracja, przypominająca pokój małżeński.

Mówiąc o tym, że Bóg jest twórcą małżeństwa i rodziny, i że to On wyznaczył zasady życia rodzinnego, postaramy się podać przepis na szczęśliwe małżeństwo i trwałą rodzinę. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach poświęconych miłości małżeńskiej i rodzinnej wszystkich naszych parafian, a w sposób szczególny małżonków – tych szczęśliwych i tych przeżywających różnego rodzaju problemy czy trudności.

Program

Poniedziałek 20. XII. 2021

 • 6:40 Roraty.
 • 7:00 Msza Święta z nauką ogólną.
 • 9:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 12:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 16:00 Msza Święta z nauką dla młodzieży, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 18:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.

Wtorek 21. XII. 2021

 • 6:40 Roraty.
 • 7:00 Msza Święta z nauką ogólną.
 • 9:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 12:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 16:00 Roraty i Msza Święta z nauką dla dzieci.
 • 18:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.

Środa 22. XII. 2021

 • 6:40 Roraty.
 • 7:00 Msza Święta z nauką ogólną.
 • 9:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 12:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 16:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.
 • 18:00 Msza Święta z nauką ogólną, pół godziny wcześniej wystawienie i adoracja NS.


Podobne artykuły