Ogłoszenia 13.09.2020

Trwają prace remontowe

13.09 – niedziela

• Godz. 15:00 Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

14.09 – poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

• Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.
  • Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla dzieci, które chcą się formować w Oazie Dzieci Bożych.
  • Również po Mszy św. ok. 18:30 na plebanii spotkanie dla animatorów Róż Różańca Rodziców.

18.09 – piątek – Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Dzieci i Młodzieży

• Św. Stanisław jest obok Matki Boskiej Nieustającej Pomocy drugim patronem naszej parafii. W tym dniu możemy uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  • Msze św. o godz. 7:00 i 18:00
  • Na godz. 18:00 zapraszamy dzieci i młodzież na wspólną modlitwę.
  • Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla dzieci i młodzieży z Ruchu Światło-Życie w Oazówce.
  • Również po Mszy św. wieczornej organizujemy generalne sprzątanie kościoła. Osoby chętne do pomocy zapraszam na godzinę 18:45. Bardzo proszę aby zabrać ze sobą jakiś sprzęt i środki pomocne do sprzątania.

19.09 – sobota

• 10:00 – spotkanie formacyjne dla ministrantów.
  • 16:00 – próba scholi dziecięcej.
  • Dzieci, które chciałyby dołączyć do grona ministrantów lub do scholi mogą przyjść na spotkanie.
  • Opiekunem obu grup jest ks. Marcin

20.09 – niedziela

• Godz. Msza św. w intencji dzieci polecanych Bogu w Różańcu Rodziców.
  • Po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19:00 koncert – „Śmierć i Życie – artystyczna wizja zbawienia” to koncert tradycyjnych pieśni katolickich we współczesnych opracowaniach, przeznaczonych na chór, solistów i orkiestrę oraz najpiękniejszych dzieł sakralnych wybitnych, polskich kompozytorów. Wystąpią Chór i Orkiestra Kameralna z Warszawy pod kierunkiem dyrygentki Oli Ptaszyńskiej. Więcej informacji.

22-24.09 Rekolekcje ewangelizacyjne

• Szczegóły na plakatach i stronie parafialnej na FB.
  • Na stoliku przy wejściu do kościoła leżą ulotki z programem rekolekcji.