Rekolekcje Adwentowe 2023

W najbliższą niedzielę, 17 grudnia, rozpoczniemy nasze adwentowe rekolekcje. Poprowadzi je ks. Adam Ulatowski. Zachęcamy do licznego udziału w Mszach św. i naukach rekolekcyjnych. Każdego dnia będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. Czas rekolekcji to szczególny moment jeszcze bliższego kontaktu z Bogiem, odkrycia Go na nowo oraz przygotowania miejsca w swoim sercu na Jego narodziny. Zechciejmy przeżyć ten czas rekolekcyjny całymi rodzinami.

Niedziela 17 grudnia

• 8:00 – Msza Święta z nauką ogólną.
  • 10:00 – Msza Święta z nauką dla młodzieży do bierzmowania.
  • 12:00 – Msza Święta z nauką ogólną.
  • 15:00 – Msza Święta z nauką dla rodziców i dzieci komunijnych.
  • 18:00 – Msza Święta z nauką ogólną. Po Mszy Świętej modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela.

Poniedziałek 18 grudnia

• 6:40 Roraty – nauka ogólna.
  • 10:00 – Msza Święta z nauką ogólną.
  • 12:00 Msza Święta z nauką ogólną.
  • 16:00 – Msza Święta z nauką ogólną.
  • 18:00 – Msza Święta z nauką ogólną. Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży w Domu Katolickim.

Wtorek 19 grudnia

• 6:40 Roraty – nauka ogólna.
  • 10:00 Msza Święta dla chorych i starszych z udzielaniem Sakramentu Chorych.
  • 12:00 Msza Święta z nauką ogólną.
  • 16:00 Msza Święta z nauką ogólną.
  • 18:00 Roraty z udziałem dzieci, Msza Święta z nauką ogólną.

Po każdej Mszy św. krótka adoracja. Spowiedź rekolekcyjna 20 min. przed każdą Mszą Świętą