PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA I NOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU-05.04.2024

Miłość to obecność…

“Pięknie jest zatrzymać się z Nim i jak umiłowany Uczeń oprzeć głowę na Jego piersi (por. J 13, 25), poczuć dotknięcie nieskończoną miłością Jego Serca”. św. Jan Paweł II 

To jest dokładnie to, czego nam  potrzeba – być blisko Pana Jezusa, który jest obecny w Najświętszym Sakramencie. Oparcie naszej głowy na Jego piersi, bycie z Nim, patrzenie w Jego serce i skupienie się na Jego głosie – to jest to, co nas napełni. Jezus pragnie naszego dobra, pragnie naszej obecności, tęskni za naszym towarzystwem i bliskością. 

Jezus mówi:” Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie”.

Widzisz On pragnie, abyśmy podarowali Mu nasz czas. Chce, abyśmy odkryli to, co Jego Eucharystyczne Serce pragnie nam dać. Czy można nie skorzystać z tak pięknego zaproszenia?

👉 Zachęcam Cię do wpisania się na wybraną godzinę w pliku znajdującym się tutaj zapisy


Podobne artykuły