60 urodziny Ks. Proboszcza Antoniego Wróblewskiego.

Drogi Księże Proboszczu❗️🧡

w dniu ✨60 urodzin✨ życzymy Ci dużo zdrowia, gorliwości ducha w jakże trudnej ale i pięknej posłudze kapłańskiej oraz realizacji wszelkich zamierzeń i planów.. Niech Jezus Chrystus nieustannie obdarza Cię wszelkimi łaskami, wzmacnia Twoje powołanie i daje siły w prowadzeniu parafii. Oby poczucie satysfakcji z pełnionej posługi kapłańskiej nigdy Cię nie opuszczało, a działania duszpasterskie przynosiły obfite owoce. Niech Matka Boża Nieustającej Pomocy otacza Księdza Matczyną miłością i opieką.

Jest Ksiądz dla nas żywym Słowem Ewangelii!

Wszystkiego najlepszego!💐💐

„Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem” (Lb 6,24-26)

Szczęść Boże!

A tak świętowaliśmy ✨ 60 urodziny ✨ naszego ks Proboszcza Antoniego Wróblewskiego 💐