26 kwietnia, 3 niedziela wielkanocna

• Dzisiaj rozpoczyna się XII Tydzień Biblijny i czwarte Narodowe Czytanie Pisma Świętego. W naszym kościele wspólnie będziemy czytali Pismo Święte po Mszy Świętej o godz. 17:00.

29 kwietnia, środa – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki europy.

• Msze Święte jak w dzień powszedni – godz. 7:00 i 17:00

1 maja, piątek – wspomnienie św. Józefa rzemieślnika.

• Msze Święte jak w dzień powszedni. Nabożeństwo majowe w niedzielę i w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17:00
  • Spowiedź od godziny 16:30
  • Komunia Święta chorych w domach od godziny 9:00
  • Po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczęcie adoracji całodobowej w intencji rodzin. Bardzo proszę aby na każdą godzinę adoracji zapisała się przynajmniej jedna osoba – zapisy
  • Ks. Biskup udzielił dyspensy od obowiązku zachowania w tym dniu wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych wszystkim wiernym Diecezji Łomżyńskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Diecezji. Zachęcając jednocześnie do zastąpienia wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłości i pobożności.

2 maja, sobota – Uroczystość NMP Królowej Polski

• Tegoroczne obchody Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski zostały przeniesione na sobotę, 2 maja.
  • Msze Święte o godz. 7:30, 9:30, 11:30, 14:30, 17:00
  • Przez cały dzień będzie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • 16:15 różaniec wynagradzający i nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • W niedzielę, 3 maja, obchodzimy 4. niedzielę wielkanocną  .