Wsparcie w czasie epidemii

Prośba o wsparcie w czasie epidemii.

Drodzy Parafianie. Ze względu na zaistniałą sytuację i ograniczenia związane z epidemią bardzo proszę o przekazywanie choćby najmniejszych ofiar na konto parafialne. Oprócz bieżących kosztów utrzymania wszystkich kościelnych obiektów przygotowujemy się do podjęcia prac remontowych naszego kościoła. Dziękuję. Każde wsparcie się liczy.

Ks. Antoni Wróblewski – proboszcz.

Dane do przelewu:
Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie
Tytułem: Darowizna na cele kultu religijnego. Wsparcie w czasie epidemii.

Bank Spółdzielczy w Szczuczynie oddział w Grajewie
36  8768  1013  1306  2297  2000  0010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły