Iskra Bożego Miłosierdzia

5 października br., w 85 rocznicę śmierci św. Siostry Faustyny, o godzinie 15:00 w Parku z czołgami przy ul. Wojska Polskiego po raz kolejny spotkajmy się, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, którą poprowadzi ks. Antoni Wróblewski, proboszcz naszej parafii. Będziemy modlić się o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata. 

Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia, może włączyć się każdy. 

Jeśli możesz wyskocz na kwadrans z pracy, domu i dołącz do nas by oddać Bogu chwałę w modlitwie na nasze czasy! a jeśli to niemożliwe – to  połącz się z nami duchowo, abyśmy trwali  razem na modlitwie.

Serdecznie zapraszamy każdego z Was  i prosimy podajcie dalej tę informację, niech będzie nas jak najwięcej.

Do zobaczenia w Parku z czołgami.


Podobne artykuły