Nowy rok formacyjny 2023/2024

Nowy rok formacyjny naszych parafialnych grup i wspólnot!

Kochani Parafianie!

Wraz z nadejściem września zachęcamy Was do odkrywania piękna Kościoła jako wspólnoty, w której możemy wspólnie doświadczać obecności i działania Boga. Jest to doskonała okazja do zaangażowania się w formacyjne działania, które odbywają się w licznych grupach i wspólnotach w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy Was na spotkania do naszych grup i wspólnot – drzwi są szeroko otwarte dla wszystkich!

Wybierzcie tą wspólnotę lub grupę, w której będziecie mogli wzrastać w wierze i szerzyć Ewangelię.

• Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca – w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej w tzw. „salce oazowej”
  • Wspólnota Odnowy w Duchu św. – w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej w tzw. „salce oazowej”
  • Wspólnota Drabiny Jakubowej – w każdą trzecią niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 15:00
  • Wspólnota „Godziny Świętej” – w każdy pierwszy czwartek miesiąca w Kościele od godz. 23:00 do godz. 24:00
  • Parafialny Zespół Muzyczny – wg ustaleń
  • Męska Grupa Muzyczna – wg ustaleń. Osoba do kontaktu W. Pabisek-604-087-510
  • Męska Grupa „Adoremus” – wg ustaleń. Osoba do kontaktu ks. Proboszcz- 500-044-580
  • Zespół “ Vox Caelestis” – w każdą sobotę o godz. 16:30 na Plebani
  • Chór Męski – w każdy czwartek o 19:00 na Plebani
  • Domowy Kościół – wg ustaleń. Osoba do kontaktu ks. Proboszcz- 500-044-580
  • Krąg Biblijny – wg ustaleń. Osoba do kontaktu ks. Proboszcz- 500-044-580
  • Róże Różańcowe – wg ustaleń. Osoba do kontaktu ks. Proboszcz- 500-044-580
  • Różaniec Rodziców – w każdą pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00
  • Grupa Ikonopisów – w każdy poniedziałek o godz. 16:00 w tzw. „salce oazowej”
  • Grupa Dekoracyjno – Porządkowa Kościoła – wg ustaleń. Osoba do kontaktu A. Gadomska- 780-057-322
  • Grupa Medialna – wg ustaleń. Osoba do kontaktu ks. Proboszcz- 500-044-580

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Wasze dzieci do wspólnot, w których wraz z rówieśnikami będą rozwijać swoją wiarę oraz poznawać Ewangelię i Kościół.

• Oaza dzieci Bożych – w każdy piątek po Mszy św. wieczornej w tzw. „salce oazowej”
  • Schola dziecięca ,, Nutki Maryi”– w każdą sobotę o godz. 10:00 w tzw. „salce oazowej”
  • Ministranci – w każdą sobotę o godz. 9:00 w zakrystii

Życzymy Wam wielu łask Bożych w nowym roku formacyjnym i zapraszamy Was do wspólnej modlitwy w naszej świątyni podczas Mszy św. i nabożeństw.