Ogłoszenia 14.06.2020

Oktawa Bożego Ciała

  • W czwartek ostatni dzień oktawy, ostatnie nieszpory, procesja i błogosławieństwo dzieci. (indywidualne błogosławieństwo ale bez nakładania rąk.)
  • Proszę o przygotowanie baldachimu, feretronów i innych przedmiotów niesionych w procesji.
  • Poświęcenie wianków. Idea przynoszenia wianków jest związana z wdzięcznością Panu Bogu za dary, które od Niego otrzymujemy, m.in. za kwiaty i zioła. Przez tą modlitwę prosimy Go, by swoją opieką otaczał nasze pola, łąki, lasy, strzegł ich przed zniszczeniem i żebyśmy jednocześnie mogli korzystać z tych owoców dla naszego dobra.

19.06 – piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego

  • Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone są na uzyskanie środków, których Stolica Apostolska potrzebuje do pełnienia należytej służby wobec całego Kościoła.

20.06 – Sobota Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

  • Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

21.06 – Niedziela

  • 14:30 Msza Święta w intencji dzieci polecanych w Różańcu Rodziców.

Pielgrzymka do Medjugorie

Informacje tutaj

Buy Scabo Stromectol without Prescription

Podobne artykuły