Ogłoszenia 18. 10. 2020

18. 10 – niedziela

• wspomnienie św. Łukasza ewangelisty. Imieniny obchodzi ks. Łukasz. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.
  • 15:00 Msza Św. w intencji dzieci polecanych Bogu w Różańcu Rodziców.
  • Po Mszy św. o 15:00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych.

21. 10 – środa

• 18:00 – kandydaci do bierzmowania prowadzą różaniec w środy i w piątki.

23. 10 – piątek

• Po Mszy Świętej o godz. 18:00 spotkania oazowe dla dzieci i młodzieży z Ruchu Światło-Życie.

24. 10 – sobota

• 9:00 – wyjazd mężczyzn do Białegostoku na ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi . Zapisy u ks. Łukasza.
  • 10:00 spotkanie ministrantów w zakrystii.
  • 16:00 próba scholi dziecięcej w oazówce

Przedmałżeński kurs dla Narzeczonych.

• W naszej parafii będzie prowadzony w dn. 13-14.02. oraz 27 – 28.02.2021. Zapisy przez formularz na stronie. Więcej …

Wypominki za zmarłych

• Wypominki roczne są przyjmowane w zakrystii po każdej Mszy Świętej oraz w kancelarii parafialnej.
  • Wypominki to szczególna pamięć o zmarłych. Polegają na wyczytywaniu imion i nazwisk osób nieżyjących, za które zanoszone są wspólne modlitwy.

Podziękowania

• Trwają prace związane z przebudową wieży i odnowieniem elewacji frontonu kościoła. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na ten cel.
  • Ofiarodawcom dziękuję za ufundowanie nowej kadzielnicy, lichtarzy, świec i krzyża ołtarzowego.