Ogłoszenia 19.07.2020

19.07 – niedziela.

24.07 – piątek

  • Po Mszy św. wieczornej czyli około godz. 18 w oazówce odbędzie się seans filmowy.
  • Wyświetlany będzie bardzo dobry film religijny.
  • Na seans zapraszamy dzieci, młodzież, rodziny.

25.07 – sobota – święto św. Jakuba Apostoła

  • W tym dniu obchodzimy również wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców.
  • Poświęcenie pojazdów w niedzielę 26.07 po wszystkich Mszach Świętych.
  • Czy warto święcić pojazdy na św. Krzysztofa?
  • Imieniny obchodzi ks. Krzysztof. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

26.07 – niedziela – godz. 17:00

Bóg zapłać wszystkim osobom, które modlitwą i ofiarą wspierają potrzeby naszej parafii.

„Oddaj krew! Podziel się życiem”

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Terenowy Oddział w Łomży i parafią pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie organizuje akcję integracyjną oddawania krwi pod hasłem „OGNISTY RATOWNIK – GORĄCA KREW”.

W czasie walki z koronawirusem krew jest potrzebna jeszcze bardziej. Pamiętajmy, że ludzie chorują jak wcześniej i ulegają wypadkom jak wcześniej. Dlatego też zachęcamy do oddania krwi wszystkich tych, którzy chcą i mogą to zrobić.

Pobieranie krwi zostanie przeprowadzone w dniu 1 sierpnia 2020 r. w godz.9.00 – 12.30 (rejestracja do godz.12.00) na parkingu przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. W przypadku większej liczby chętnych godziny zbiórki zostaną wydłużone.

Jednocześnie informujemy, że osoby zgłaszające się do oddania krwi powinny mieć:

– ukończone 18 lat (dowód tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL),
– masę ciała powyżej 50 kg,
– dobry stan zdrowia.

Przed oddaniem krwi dozwolony jest lekki niskotłuszczowy posiłek.


Podobne artykuły