Ogłoszenia 31.05.2020

• Msze Święte o 7:30, 9:30, 11:30, 14:30, 17:00
  • Msza Święta Prymicyjna Ks. Mateusza Dembińskiego o godz. 12:45 i 17:00

1 czerwca, poniedziałek –  Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

• Msze Święte jak w dzień powszedni.
  • 16:00 Msza Święta w intencji mieszkańców Rudy z racji poświęcenia pól.
  • 16:45 Nieszpory o Matce Bożej.
  • Po Mszy Świętej nabożeństwo czerwcowe, które przez cały miesiąc będzie odprawiane po Mszy św. o godz. 17:00
  • 19:00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

3 czerwca – środa

• Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych po Mszy Świętej o godz. 17:00. Prosimy by rodzice pomogli dzieciom w dobrym przygotowaniu się do pierwszej spowiedzi.

4 czerwca – czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i wiecznego Kapłana

• Msze Święte o 7:00 i 17:00
  • Pierwszy czwartek miesiąca – adoracja wynagradzająca po Mszy Świętej o godz. 17:00 połączona z nabożeństwem czerwcowym.

5 czerwiec, piątek

• Pierwszy piątek miesiąca
  • Komunia Święta chorych w domach od godz. 9:00
  • Spowiedź od godziny 16:30
  • Bierzmowanie 17:00
  • Adorację całodobową odprawimy wyjątkowo za tydzień ze względu na Pierwszą Komunię Świętą dzieci. Tutaj można się zapisać.

6 czerwca – Pierwsza Komunia Święta

• Grupa I – godz. 9:00
  • Grupa II – godz. 11:00
  • Grupa III – godz. 13:00
  • Pierwsza sobota miesiąca – różaniec wynagradzający po Mszy Św. o godz.17:00. Zapraszam wszystkich, którzy obchodzą Pierwsze Soboty Miesiąca, członków Kół Żywego Różańca, Różańca Rodziców a zwłaszcza wszystkich mężczyzn z naszej parafii.

Odwołanie dyspensy

• Z dniem 6 czerwca br. decyzją Ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego odwołana zostaje ogólna dyspensa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy:

• śp. Helenę Brzezińską. W jej intencji będą odprawione 4 Msze Święte od uczestników pogrzebu i w 30 dniu od pogrzebu. Rodzinę prosimy o odebranie w zakrystii terminów Mszy Świętych. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

7 czerwca – niedziela

• Po Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie dla dzieci, które rok temu przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej.