Parafia dla Szpitala

Kochani Parafianie,

Parafia MBNP w Grajewie postanowiła włączyć się w pomoc dla Szpitala w Grajewie.

Największą ich potrzebą są maseczki ochronne dla pracowników szpitala. Udało się nam zakupić i przekazać już 200 maseczek! Jest to jednak kropla w morzu potrzeb, dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się do akcji „Parafia dla szpitala”.

Jeżeli potraficie lub znacie osoby, które mogą uszyć maseczki bądź mają je na stanie i chciałyby je przekazać to zachęcamy do współpracy. Do uszycia maseczki nadają się materiały o składzie bawełna 100%, flizelina z atestem medycznym.

Maseczki i rękawice można dostarczać:

  • Bezpośrednio do Szpitala w Grajewie
  • Na plebanie MBNP w Grajewie

W razie pytań, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Księdzem Proboszczem Antonim Wróblewskim. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Duszpasterze

Poniżej film instruktażowy jak uszyć 8 maseczek ochronnych w 30 minut!


Podobne artykuły