PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA I GODZINA ŚWIĘTA Z JEZUSEM!

Godzina święta to czas, w którym Jezus daje nam możliwość udziału w tym, co przeżywał w Ogrójcu. Jedna godzina to niby niewiele, a równocześnie tak dużo. Być z Jezusem w Ogrójcu przeżywając trwogę zbliżającej się męki, pokonując zmęczenie, senność, a także zobojętnienie na to, co On wycierpiał w tej wyjątkowej godzinie- to wielki i zarazem trudny dar dla tych, którzy Go kochają. W tej wyjątkowej godzinie świętej, Jezus pragnie, byśmy byli blisko Niego.

‼ Serdecznie zachęcamy wszystkich Parafian oraz Gości do udziału w nabożeństwie pierwszoczwartkowym o godz.18.00 ⌚️ Natomiast w nocy od godz. 23:00 do godz. 24:00 zapraszamy do Kościoła z miłości do Pana Jezusa na rozważanie Jego Męki według Błogosławionej Katarzyny Emmerich.

Niech ta godzina rozważania męki naszego Pana wypełni nasze serca pokojem i miłością.✨


Podobne artykuły