Pierwszy czwartek miesiąca i Godzina Święta z Jezusem!

Serdecznie zachęcamy wszystkich Parafian oraz Gości do udziału w nabożeństwie pierwszoczwartkowym o godz.18.00 poprzedzonym codzienną Adoracją Najświętszego Sakramentu (w ciszy) od godz. 17:30. Natomiast w nocy od godz. 23:00 do godz. 24:00 zapraszamy do Kościoła z miłości do Pana Jezusa na piękne rozważanie Jego Męki według Błogosławionej Katarzyny Emmerich.

Godzina święta to czas, w którym Jezus daje nam możliwość udziału w tym, co przeżywał w Ogrójcu. Jedna godzina to niby niewiele, a równocześnie tak dużo. Być z Jezusem w Ogrójcu przeżywając trwogę zbliżającej się męki, pokonując zmęczenie, senność, a także zobojętnienie na to, co On wycierpiał w tej wyjątkowej godzinie-  to wielki i zarazem trudny dar dla tych, którzy Go kochają.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


Podobne artykuły