Pierwszy piątek miesiąca

4 kwietnia obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. Ze względu na obowiązujące ograniczenia (5 osób może jednocześnie przebywać w kościele) będziemy spowiadali nie tylko przed każdą Mszą Świętą ale także przed południem od 9:00 do 10:00 i po południu od 15:00 do 17:00. Ponadto w innych godzinach można poprosić o spowiedź w kościele kontaktując się z księdzem telefonicznie lub przez domofon. Numery telefonów do księży są dostępne w zakładce duszpasterze.

Po Mszy Świętej wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpocznie się 24 godzinna adoracja w intencji rodzin przeżywających kryzys wiary. Podczas adoracji również obowiązują nas ograniczenia dotyczące ilości osób przebywających w kościele.

W sobotę po Mszy Świętej będzie krótkie nabożeństwo pierwszosobotnie natomiast różaniec, który zwykle odmawialiśmy wspólnie, proszę by w tym miesiącu odmówić indywidualnie.


Podobne artykuły