Rekolekcje Wielkopostne 2020 ks. dr Tomasza Bielińskiego

Z racji rozprzestrzeniania się koronowirusa, wprowadzono w Polsce liczne ograniczenia przez, które nie mogliśmy spotkać się z ks. dr Tomaszem Bielińskim. Jednak ten, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych parafian przygotował specjalnie dla nas rekolekcje o wirusie NBC czyli nieustannego braku czasu. Zapraszamy do odsłuchania!

Ksiądz dr Tomasz Bieliński urodził się w 1969 roku w Białej Podlaskiej. Święcenia kapłańskie przyjął w 1995 roku. Od ponad dwudziestu lat czynnie angażuje się w dzieło Nowej Ewangelizacji: duszpasterstwo więziennictwa w Siedlcach, ewangelizacja na festiwalu muzyki rockowej w Jarocinie i na festiwalu Pol’and’Rock. W latach 2006-2016 wykładał w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej i Instytucie Katolickim w Siedlcach. Przez ten czas poprowadził na żywo ponad czterysta audycji dla młodzieży w Katolickim Radiu Podlasie. Od 2015 roku dyrektor diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji i duchowy opiekun ewangelizacyjnej Wspólnoty Jednego Ducha oraz diecezjalny koordynator ruchów i stowarzyszeń katolickich.


Podobne artykuły