Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

Kochani Parafianie i Goście,

kochamy Kościół, który założył Jezus Chrystus. Jesteśmy przecież jego częścią. My wszyscy budujemy wspólnotę tego Kościoła. Każdy z nas jest odpowiedzialny za jego dobre funkcjonowanie. Kochamy Kościół, ponieważ kochamy Jezusa. Chcemy wzajemnie budować prawdziwą wspólnotę, która spotyka się na słuchaniu Słowa i Łamaniu Chleba.

Zapraszamy Was na jutrzejszą Uroczystość Wszystkich Świętych do naszej parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Msze św. będą odprawiane w godz. 8.00, 10.00 12.00 ( zamiast cmentarza), 15.00 i 18.00. O godz. 12.00 będziemy się modlić za naszych kochanych zmarłych.

W Dzień Zaduszny 2.11 Msze św. będą o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i o 18.00. Podczas porannych Mszy św. będzie śpiewana Jutrznia za zmarłych, natomiast na wieczornej Mszy św. Nieszpory za zmarłych.

Przeżyjmy kolejne dni z jednej strony w nadziei i radości, że naszą Ojczyzną jest Niebo i w tym kierunku idziemy. Z drugiej strony w zadumie nad sensem przemijania, bo „przemija bowiem postać tego świata „.

Wasi Duszpasterze +


Podobne artykuły