Ogłoszenia

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 października 2023 roku

Przez cały październik modlimy się wspólnie na Różańcu, każdego dnia o godz. 18.00 w naszym Kościele, są odprawiane Nabożeństwa Różańcowe. Pragniemy bardzo gorąco zachęcić każdego: dorosłych, dzieci i młodzież do licznego udziału w nabożeństwie Różańcowym, aby każdego dnia modlić się modlitwą różańcową w intencjach naszej parafii jak i każdego z Was. Jeśli z powodu różnych spraw i obowiązków nie możesz przyjść do Świątyni, to zachęcamy Cię, aby odmówić Różaniec w domu najlepiej z całą rodziną. Niech to będzie Wasza róża dla Maryi, jako wyraz miłości i oddania.

Z uwagi, że w październiku wystawienie Najświętszego Sakramentu jest codziennie po Mszy św. o godz. 18:00, nie będzie wystawienia o godz. 17:30.

14.10 – Msza św. w intencji Dzieci Utraconych w Kaplicy Pogrzebowej PUK w Grajewie

  • Zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziców, których boleśnie dotknęła strata dziecka – czy to przed, czy po przyjściu na świat. W wyniku choroby, poronienia, przedwczesnego porodu, wypadku czy aborcji. Zapraszamy także ich bliskich oraz tych, którzy pragną się modlić w intencji rodzin dotkniętych stratą dziecka.
  • Tegoroczna Msza św. w intencji Dzieci Utraconych zostanie odprawiona na cmentarzu w Kaplicy Pogrzebowej PUK w Grajewie o godz. 10.00

15.10 – spotkanie Duszpasterstwa Drabiny Jakubowej

  • Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością oraz wszystkich, którym bliskie jest to zagadnienie na spotkanie po Mszy św. o godz. 15:00 do salki na plebanii.

Jedna z ważnych form modlitwy za zmarłych to wypominki. Przez cały rok w każdą niedzielę wspominamy naszych zmarłych, wyczytujemy ich imiona i nazwiska i polecamy Bożemu Miłosierdziu. W zakrystii można już zapisywać intencje za swoich zmarłych na 2024 rok.

 „Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza na spotkania w ramach Studium Życia Rodzinnego. 5 spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny oraz pielęgnowaniu więzi, przezwyciężaniu kryzysów oraz sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci. Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej.”

( www.duszpasterstworodzin.lomza.pl)

Przewodniczący KEP zwraca się z apelem do wszystkich wiernych prosząc o modlitwę w intencji pierwszej sesji Synodu o synodalności, który odbywa się w tych dniach w Rzymie.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pracy i odpoczynku oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.


Podobne artykuły