Ogłoszenia 2.08.2020

2.08 – niedziela.

Prace remontowe.

• Zostały podjęte prace związane z przebudową wieży i odnowieniem elewacji frontonu kościoła. Po zakończeniu prac kościół będzie wyglądał jak na załączonej wizualizacji.
  • Od przyszłej niedzieli, ze względu na prowadzone prace, do kościoła będziemy wchodzili przez kaplicę Matki Bożej lub wejściem bocznym od strony Domu Katolickiego.
  • Prace remontowe będą trwały do połowy listopada.
  • Dziękuję za pomoc:
    • Krzysztofowi Jabłońskiemu za nadzorowanie całości prac
    • Waldemarowi Pabiskowi za organizację i nadzór prac z użyciem dźwigów.
    • Panu Burmistrzowi i Strażakom z Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie za zabezpieczenie dachu kościoła podczas cięcia konstrukcji stalowych.
    • wszystkim, którzy się przyczynili do bezpiecznego przeprowadzenia prac.
  • Ponadto dziękuję Bolesławowi Ruszczykowi za różnorodną pomoc w organizowaniu prac na rzecz kościoła.
  • Dziękuję wszystkim naszym drogim parafianom za składane ofiary. W związku z prowadzonymi pracami bardzo proszę by znalazły się osoby Buy Zithromax without Prescription , które przeprowadzą zbiórkę pieniędzy w swoim bloku czy na swojej ulicy, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku.
Dzisiaj pierwsze spotkanie duchowych pielgrzymów Grupy Białej o godz. 20:30. Przewodnikiem Grupy będzie ks. Marcin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej wieczornej modlitwy w łączności z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę.

6.08 – pierwszy czwartek miesiąca, Święto Przemienienia Pańskiego

• Porządek Mszy św. w naszym kościele jak w dzień powszedni.
  • Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.08 – pierwszy piątek miesiąca

• Od godz. 9:00 Ks. Krzysztof będzie odwiedzał chorych z Komunią św.
  • 16:30 spowiedź pierwszopiątkowa i adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
Adoracja całodobowa w intencji rodzin rozpocznie się po Mszy św. wieczornej 7 sierpnia (pierwszy piątek).
Bardzo proszę o wpisywanie się na listę z godzinami adoracji. Lista jest wyłożona na klęczniku w kaplicy MB
oraz jest dostępna na stronie internetowej. Zapisy

8.08 – Różaniec wynagradzający

• Po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca, Różańca Rodziców i wszystkich obchodzących pierwsze soboty miesiąca do wspólnego odmówienia różańca w intencjach wynagradzających Najświętszemu Sercu Maryi.
  • Oprawa muzyczna – wspólnota różańcowa mężczyzn.

Dożynki 2020

• Nasze parafialne dożynki w tym roku będziemy obchodzili 15 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 11:30. O przygotowanie wieńca prosimy mieszkańców Wierzbowa.
  • Bardzo proszę aby w roku 2021 wieniec dożynkowy przygotowali mieszkańcy Rudy.