Ogłoszenia 20.09.2020

Trwają prace remontowe

20.09 – niedziela

  • Godz. 15:00 Msza św. w intencji dzieci polecanych Bogu w Różańcu Rodziców.
  • Po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19:00 koncert – „Śmierć i Życie – artystyczna wizja zbawienia” to koncert tradycyjnych pieśni katolickich we współczesnych opracowaniach, przeznaczonych na chór, solistów i orkiestrę oraz najpiękniejszych dzieł sakralnych wybitnych, polskich kompozytorów. Wystąpią Chór i Orkiestra Kameralna z Warszawy pod kierunkiem dyrygentki Oli Ptaszyńskiej. Więcej informacji.

22-24.09 – Rekolekcje Ewangelizacyjne

26.09 – sobota

  • 10:00 – spotkanie formacyjne dla ministrantów.
  • 16:00 – próba scholi dziecięcej.
  • Dzieci, które chciałyby dołączyć do grona ministrantów lub do scholi mogą przyjść na spotkanie.
  • Opiekunem obu grup jest ks. Marcin

Kurs Nowe Życie


Podobne artykuły