Ogłoszenia 7.06.2020

7.06 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

• Niedzielny porządek Mszy Świętych.
  • O godz. 14:30 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych.
  • Nabożeństwo czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 17:00

11.06 – czwartek – Uroczystość  Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

• Msze Święte o godz.7.30, 9.30, 11.30, 17.00. Nie będzie Mszy św. o 14.30
  • Po każdej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu.
  • Nie będzie procesji Bożego Ciała.

Oktawa Bożego Ciała

• Oktawa trwa do czwartku 18.06
  • Po Mszy Świętej o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Dzieci pierwszokomunijne przez całą oktawę przychodzą do kościoła w strojach komunijnych.

Adoracja całodobowa

• 12.06 po wieczornej Mszy Świętej i procesji rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapisy onlinelub na liście wyłożonej w kościele. Więcej informacji:

Film Najświętsze Serce

Od 6 czerwca do kin wraca piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa. Film Najświętsze Serce rozpoczyna się historią objawień, jakich doświadczyła św. Małgorzata Alacoque (czyt. Alakok), i dwunastoma obietnicami złożonymi przez Pana Jezusa tym, którzy czcić będą Jego Serce. Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa ma w Polsce, a szczególnie w polskich rodzinach, piękną tradycję. Nasza Ojczyzna została też oddana Sercu Jezusowemu 100 lat temu, gdy bolszewicy stali u bram Warszawy. Na pewno warto zobaczyć i przeżyć ten film.

W Grajewie film będzie emitowany w piątek, sobotę i niedzielę 12-14 czerwca o godzinie 19:00 w sali Grajewskiego Centrum Kultury.

Podziękowania

• Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczyści Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej dzieci z naszej parafii.
  • Dziękuję za ofiary składane na potrzeby kościoła.